Podstata, kterou je třeba mít vždy na paměti, je, že nic se neděje náhodou nebo shodou okolností.
Zdroj: (Vernon Coleman, The Expose) Prostoduší a naivní lidé věří, že všechno se děje náhodou. Pomstychtivé, nesmyslné, kruté, destruktivní, šílené, byrokratické, nebezpečné a jednoduše matoucí vládní politiky v oblasti zemědělství se nedějí náhodou.
Zemědělci na celém světě se zdají být neustále zmateni politikami a rozhodnutími, která jsou navržena tak, aby potěšili nadšené ekologické aktivisty, kteří žádají zavření farem, aby uspokojili choutky psychopatů volajících po nulovém uhlíku.
V článku britského časopisu jeden přední zelený akademik nedávno řekl:
„Farmářství nemá jinou možnost – bude muset být udržitelné, jinak se neudrží.“
Zmatení zemědělci popisují nové vládní politiky (v EU je určuje eurokomise) jako pomstychtivé, nesmyslné, kruté, destruktivní, šílené, byrokratické, nebezpečné a jednoduše matoucí. Zemědělci jsou vyzýváni, aby dodržovali „biodynamické“ zemědělské metody, při kterých se používají bylinné a minerální přípravky spolu s astronomickým kalendářem k usměrnění dat setí a sklizně.
V žádné jiné oblasti ekonomiky není používán tak nesrozumitelný žargon, jako ten, který se v současnosti vkrádá do světa zemědělství. Mnozí farmáři byli dotlačeni k podpoře absurdního programu „obnovy divočiny“, který s takovým nadšením propagují vyznavači klimatických změn.
Plánem spiklenců je snížit množství půdy dostupné pro pěstování potravin, aby se vytvořil nedostatek potravin, hladomor a následné nezbytné snížení velikosti globální populace. Cílem tohoto programu je umožnit, aby se třetina až polovina veškeré půdy přeměnila na divočinu. Dokonce chtějí, aby i parky rostly nadivoko a zahrádkářům doporučují, aby během léta nechali na nich růst trávu. Opětovné zdivočení vede k tomu, že tráva zůstává dlouhá a neposekaná na okrajích silnic a chodníků, na veřejných místech a v soukromých zahradách.
Jaký je tedy hlavní důvod toho všeho? Dlouhá a neposečená tráva dramaticky zvýší šíření klíšťat a výskyt lymské boreliózy. Zvýší se i počet lidí pokousaných hady. Pokud zmiji nevidíte a šlápnete na ni, pravděpodobně vás kousne. A všechna ta dlouhá tráva dramaticky zvýší množství senné rýmy. Navíc, dlouhá a neposekaná tráva na okrajích silnic a dopravních ostrůvcích zvyšuje pravděpodobnost dopravních nehod. Zdivočení je součástí plánu, aby se všichni stali nešťastnými, zničili všem zdraví, vydělali peníze pro farmaceutické společnosti a k tomu zabili pár lidí.
Aby se zajistilo, že ani zemědělci, ani členové veřejnosti nebudou zasahovat do půdy, která byla vyčleněna na obnovu divočiny. První program obnovy divočiny zavedla Evropská unie již před několika lety ve schématu, který se nazýval „vynětí půdy z produkce“. K tomu navíc vypouštějí do přírody volně žijící zvířata. Například do Anglie byly zavlečeny bizony, vodní buvoly, divočáci a bobři s předvídatelně katastrofálními následky. Naivní lidé předpokládají, že pokud se o půdu nikdo nebude starat, z polí se stanou louky plné květů, sedmikrásek, tulipánů, pomněnek, fialek a jiných nádherných rostlin.
Ve skutečnosti samozřejmě se pole přenechaná schématu „opětovného zavedení divočiny“ jednoduše přemění na chaotickou a nepříjemnou směs kopřivy, ostružiny, bodláků a obrovského bolševníku s ohnisky křidélky japonské, která se extrémně rychle šíří. Většina problémů zemědělců v současnosti pramení z hlouposti, ignorance a nepochopení jejich potřeb. Avšak to, co se jim děje, ve skutečnosti nemá nic společného s hloupostí, ignorancí či nepochopením – vše je to záměrné a dost chladnokrevné naplánované.
Stále více evropských zemí je dnes závislých na dovozu většiny zásob potravin a energie. A většina našich potravin se bude vyrábět v továrnách, které vlastní miliardáři.
Kategorie: Autorské články
Přesně tak. Kontrola nad potravinami a půdu bude vlastnit jen malá skupina lidí – zločinců!
Skutečná, evidentní a masová likvidace statků a statkářů komunistickými zločinci nastala u nás v 50.letech 20. století. I o tom by se od paní autorky hodil nějaký článek, kdyby projevila ochotu být alespoň trochu objektivní.
Klidně si ho napište sama. Já žiji teď a zajímá mě co bude zítra.
Je zajímavé, že po té vaší likvidaci, se nase zemědělství dostalo na vysokou úroveň a produkovalo. Kolik že teď Čeští zemědělci vyprodukují?
Jistě. Zemědělství bylo komunistickou kolektivizací zmasakrováno dostatečně. Ale brambor, obilí na chleba, mlíka/másla a nakonec i masa/výrobků z něj (i když v omezené sortimentní nabídce) bylo dost na nakrmení všech obyvatel republiky. Jen vnější vliv vis maior by to narušil. Nedostatek špaget, kečupu, rybích oček, banánů, mandarinek nebo nulová nabídka krevet a lososů byl sice k naštvání, ale hlad to nezpůsobilo. Jenže vzpomínek na ubohost normalizace se nenajím.
Teď to vypadá tak, že si zřejmě ukrojím krajíc evropské Grýndylynové hodnoty, na něj si namažu zastydlý „po funusu křížkoidní“ antikomunismus, jako přílohu si k tomu dám sankční rusofobii nebo LGTB hrdošmajdavou oplzlost a … zaženu tím hlad???