Uprostřed probíhajícího úsilí establishmentu zakázat stranu (AfD) (ve jménu demokracie?) ještě před nadcházejícími německými volbami se miliardář Elon Musk hlouběji zanořil do politiky tohoto upadajícího národa ve snaze ochránit své tamní „značné investice“.
Týden poté, co na X prohlásil, že „pouze AfD může zachránit Německo,“ napsal o ní pro noviny této země Welt am Sonntag podpůrný názorový článek…, čímž přivodil rezignaci redaktorky těchto novin.
Ten původní příspěvek na X o šesti slovech stačil, aby mezi evropskými mudrci vyvolal spoustu kvílení a skřípění zuby, ale tento článek zjevně tu paniku vyhnal do nadkritických otáček a umocnil ji na 11.
Nejdřív to prvořadé, není to přímo názorový článek, jak si lze odvodit, když to jasně ukazuje nadpis: „Proč Elon Musk sází na AfD – a proč se mýlí“
Šéfredaktor Weltu Jan Philipp Burgard čtenářům pečlivě (mnohokrát) připomínal, že:
„AfD je do značné míry xenofobní a anti-semitská. Proto je pro Německo nebezpečím.“
Musk si ale s těmi fraškami obviňování z „krajně pravicového extremismu“ dal trochu práce:
„Portrét AfD jako pravicových extremistů je jasně falešný, uvážíme-li, že vůdkyně této strany Alice Weidel má partnerku stejného pohlaví ze Šrílanky!
Připadá vám, že je jako Hitler? Prosím!“
V následujícím videu spolu-vůdkyně AfD Alice Weidel ZLOŘEČÍ Angele Merkel a straně CDU, když v silném 13minutovém projevu říká, že ta zničila Německo.
Ředitel Tesly se nenechal odradit a vyjádřil se k řadě témat, u nichž je třeba, aby je Německo řešilo, protože stojí před „ekonomickým a kulturním kolapsem“ s dodatkem, že je „správné“ zabývat se politickým klimatem v této zemi, jelikož on do Německého technologického a průmyslového sektoru vložil „značné investice“.
Musk v tomto článku argumentoval, že německá ekonomika trpí handicapem přehnaných regulatorních předpisů a byrokracie.
„AfD pochopila, že ekonomická svoboda není jen žádoucí, nýbrž je nezbytná. V jejich přístupu k omezování přehnaných vládních předpisů, ke krácení daní a k de-regulaci trhu se odráží principy, které k úspěchu přivedly Teslu a SpaceX,“ napsal podle hrubého překladu Musk.
„Pokud Německo chce obnovit svou průmyslovou sílu, tak potřebuje stranu, která o růstu nevede jen řečičky, ale přijme i politické kroky k vytvoření prostředí, kde mohou společnosti rozkvétat i bez silných státních intervencí,“ dodal.
Během toho, jak globalistická elita panikaří nad šesti Muskovými slovy prohlášení na X (a teď nad tím článkem), on poukazuje, že AfD není nějaká okrajová politická strana:
„Ač AfD označují za krajní pravici, tak ta ve skutečnosti představuje politický realismus, jaký rezonuje u mnoha Němců, kteří mají pocit, že establishment jejich starosti ignoruje. Ta se ve skutečnosti zabývá problémy tohoto okamžiku bez ohledu na politickou korektnost, kterou se často zahaluje pravda,“ pokračoval tento techno-miliardář.
Musk rovněž řekl, že AfD je „oddána politice kontrolované imigrace, která upřednostňuje takovou imigraci, která zachová německou kulturu a bezpečnost.
Tohle není o xenofobii, nýbrž o zajištění, že Německo při prosazování globalizace neztratí svou identitu.“
Musk dospěl k závěru, že AfD pro tuto zemi představuje „poslední jiskru naděje“.
Po publikaci uvedeného článku oznámila na X redaktorka názorové sekce Eva Marie Kogel svoji rezignaci.
„Vždy jsem s radostí vedla názorové sekce WELT a WAMS. Dnes se na Welt am Sonntag objevil článek Elona Muska. Včera poté, co to odešlo do tisku, jsem podala svoji rezignaci.“
Po kolapsu vlády kancléře Olafa Scholze jsou volby v Německu stanoveny na 23. února. AfD je teď v průzkumech druhá s asi 19% podporou za konzervativní aliancí CDU/CSU s více než 30 %.
Avšak všechny německé mainstreamové strany vyloučily na národní úrovni spolupráci s AfD.
To vše vzhledem k tomu, co právě vidíme v Paříži, spouští velmi hlasité poplašné zvonky.
Kategorie: Autorské články