V pátek vydaly Spojené národy Británii varování tvrdící, že nastal čas zahájit akce k omezení nenávistné rasistické mluvy, a to i u politiků.
Zpráva obsahuje výstrahu vydanou ústředím tohoto globalistického orgánu ve švýcarské Ženevě a tvrdí, že přetrvávající nenávistná mluva publikovaná v médiích mainstreamu, na internetu a šířená politiky a veřejnými osobnostmi vyžaduje, aby se Británie okamžitě polepšila.
Na podporu onoho tvrzení nebyly v této studii uvedeny žádné přímé příklady. Do této práce byla zahrnuta Británie spolu s Běloruskem, Bosnou Hercegovinou, Íránem, Irákem, Pákistánem a Venezuelou jakožto země, jimž je nutno se okamžitě věnovat.
Sice nebylo s přímým varováním poukázáno na žádného britského politika, že ten má svoji mluvu omezit, ale úřady nabádali, aby „formálně a veřejně odmítly a odsoudily nenávistnou mluvu a šíření rasistických představ.“
Tento nevolený orgán uvedl, že je „zvláště znepokojen“ rasistickými činy a násilnostmi skupin „krajní pravice a vyznavačů bílé nadřazenosti“, které se teď ukázaly během bouří proti masové migraci napříč Anglií a Severním Irskem.
Uvedená doporučení byla ve čtyřleté nezávislé revizi týkající se britské historie řešení rasové diskriminace – tj. týkala se plnění požadavků, které země podepsaly v mezinárodních smlouvách.
Komise OSN pro odstranění rasové diskriminace na Británii naléhala, aby něco udělala s údajným rasovým profilováním ze strany policie a s údajnou diskriminací v trestním soudnictví, v bydlení, ve školství a ve zdravotnictví.
Rovněž tvrdila, že jsou zvláště zklamáni a dělá jim starosti údajné přetrvávání a v některých případech i „prudký nárůst“ nenávistných zločinů a nenávistné mluvy v Británii.
Ona komise zdůrazňovala potřebu toho, o čem mluvila jako o nápravě zákonů proti rasismu a násilnostem vůči menšinám, žadatelům o azyl a uprchlíkům, včetně těch během bouří letos koncem července a počátkem srpna.
Uvedená zpráva OSN následuje po studii z roku 2021, která odsuzovala neúměrné zaměření na politickou pravici v Británii, které odklání nezbytné zdroje od konfrontace s islamistickým extremismem a od boje s terorismem, jak o tom Breitbart News už referoval.
Zpráva od Společnosti Henryho Jacksona tvrdila, že politická korektnost vedla k „zmatenosti v základních věcech“ mezi hrozbou terorismu představovanou islamistickým extremismem a zaměřením hlavních anti-extremistických programů Prevent a Channel.
I samotná služba národní bezpečnosti roku 2019 přiznala, že počet případů s extremisty krajní pravice byl „naprosto nepatrný“ v porovnání těch s islamisty.
Úplnou zprávu OSN lze nalézt zde.
Kategorie: Autorské články